İstanbul Eşya Depolama

Eskiİstanbul Özel Oda Eşya Depolama

  Ev Eşyası ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti :
  İstanbul Depolama V.İ.B depolama olarak vermiş olduğu hizmet sadece tek odalı ve yanlızca anahtarınızn şirket sorumlusu ve özel oda sahibinde bulunduğu depolama ünitesidir.diğer depolama ünitelerinden fazla farkı bulunmamaktadır aslında bu depolama'da yoğunluk bulunmaktadır.Özel oda depolama antika ve sanat eseri depolama hizmetlerinde en çok tercih edilen bir hizmettir.

  Neden Özel Depolama Odası ?

  Özel depolama odaları diğer depolara kıyasla daha korunaklı ve hijyeniktir.Özel oda hizmetinde eşyalar sarsılmaz ve yer değiştirmez.Anahtar sadece iki adet bulunmakta ve bu anahtarlardan sadece bir tanesi eşya sahibine verilir.Anahtarlar özel logolu kilitler olduğu için dışarıda kopyalanma durumunda fark edilir.
  Depomuza bırakılan eşyalar haftada 2 gün ilaçlama yapılarak koruma altına alınmaktadır.Otomotik havalandırma sistemleri ile 7 / 24 havalandırma peronları ile eşyalarınız ilk gün ki gibi,kapalı devre kamera sistemleri ile eşyalarınız koruma altına alınmaktadır. İstanbul Depo Web Sistemden numaranız eklenerek bulunduğunuz depolama ünitesinden eşyalarınızı gözlemleyebilir ve eşyalar hakkında bilgilendirilirsiniz.

  İstanbul Evden Eve Depolama yapılmadan önce sizlere göndereceğimiz ekspertiz elemanız malzemenin çokluğuna ,kullanılacak malzemelere,görevlendirilecek elaman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat çıkaracak ve size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır.İSTANBUL Evden Eve Nakliyat daha sonra elemanlarımız bu noktadan malzemelerinizi paketleyip depolarımıza kadar özenle taşıyacaklar.İstediğiniz süre boyunca depomuzda kaldıktan sonra malzemelerinizi güvenilir ellerden teslim alabilirsiniz.

  İstanbul Depolama'da istediğiniz depolama ünitesini seçebilme avantaları

  İstanbul depolama tesisinde tek bir depolama alanı değilde dilediğiniz bir depolama alanı kiralamak artık çok kolay, eşya listesi ile size en yakın şubemizi arayarak aşağıda bulunan ünitelerden kiralama yaparak dilediğiniz depoya sahip olabilirsiniz.

evden eve depolama
 • Özel Oda Depolama

  Anahtarının sadece sizde bulunduğu dilediğiniz eşyaları değiştirme alanı ile özel oda depolama sistemi ile sadece size ait bir oda.

  özel oda depolama

 • Konteyner Depolama

  Farklı Ölçülerde eşya yoğunluğuna göre ahşap sandıklardır.Kapınızda mühürlenen ve kilitli sandıklardır.Konteyner ölçülerinde fiyat farkı bulunmaktadır.

  konteyner eşya depolama

 • Standart Depolama

  Büyük Antrepolardır.Eşyalar tamamen istiflenir ve etrafı kapatılır.Anahtar depolama personelinde bulunur.

  nakliyat depolama

 •   Hizmet Çeşitleri  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
    MİNİ DEPOLAMA  80 TL + KDV (AYLIK)
    MIDI DEPOLAMA  120 TL + KDV (AYLIK)
    MAKSİ DEPOLAMA  180 TL + KDV (AYLIK)
    ULTRA DEPOLAMA  200 TL + KDV (AYLIK)
    MEGA DEPOLAMA (+1 oda)  230 TL + KDV (AYLIK)
    1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  300 TL + KDV (AYLIK)
    2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  350 TL + KDV (AYLIK)
    3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  400 TL + KDV (AYLIK)
  *Nakliye ücretileri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için Call Center’ı Arayabilirsiniz.0532 487 80 42

   

02

İstanbul Nakliyat

 • ev eşyası depolama
 • depolama fiyatları
 • depolama
 • eşya depolama
Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm anadolu yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Anadolu Yakası Nakliyat

Avrupa Yakası Nakliyat

Avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm avrupa yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Avrupa Yakası Nakliyat