İstanbul Eşya Depolama

Eskiİstanbul Ofis Eşyası Depolama

  Ev Eşyası ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti :
  Ofis eşyası depolama hizmetlerin de en iyi depolama hizmetini sunmaktayız.Ofisleri tadilalatta olan veya ofisinde fazla yer tutan fakat atmaya kıyamadığınız her an lazım olabilir ne yapmalıyım dediğiniz anlarda sizlere en iyi çözümü sunabilmek için ofis eşyalarınızı depolama ünitelerinde sizler için 1ay veya 1 yıl süre zarfları içerisinde korunaklı ve yüksek güvenlikli depolarımızda saklıyoruz.İşyerinize ücretsiz expertiz ile ön keşifte bulunarak detaylı liste ve taşınma günü programı ile en uygun ekip ve ekipmanı belirliyoruz.

  Eşya Depolama Ünitelerimiz Nasıl ?


  Eşya depolama ünitelerimiz yüksek bölümlerden oluşmaktadır.Nem,rütübet,haşere ve havasızlık etkenlerinden korunaklı antrepo ve mini depo tesislerimizde hizmet vermekteyiz.

  Depomuza bırakılan eşyalar haftada 2 gün ilaçlama yapılarak koruma altına alınmaktadır.Otomotik havalandırma sistemleri ile 7 / 24 havalandırma peronları ile eşyalarınız ilk gün ki gibi,kapalı devre kamera sistemleri ile eşyalarınız koruma altına alınmaktadır. İstanbul Depo Web Sistemden numaranız eklenerek bulunduğunuz depolama ünitesinden eşyalarınızı gözlemleyebilir ve eşyalar hakkında bilgilendirilirsiniz.

  İstanbul Evden Eve Depolama yapılmadan önce sizlere göndereceğimiz ekspertiz elemanız malzemenin çokluğuna ,kullanılacak malzemelere,görevlendirilecek elaman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat çıkaracak ve size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır.İSTANBUL Evden Eve Nakliyat daha sonra elemanlarımız bu noktadan malzemelerinizi paketleyip depolarımıza kadar özenle taşıyacaklar.İstediğiniz süre boyunca depomuzda kaldıktan sonra malzemelerinizi güvenilir ellerden teslim alabilirsiniz.

  İstanbul Depolama'da istediğiniz depolama ünitesini seçebilme avantaları

  İstanbul depolama tesisinde tek bir depolama alanı değilde dilediğiniz bir depolama alanı kiralamak artık çok kolay, eşya listesi ile size en yakın şubemizi arayarak aşağıda bulunan ünitelerden kiralama yaparak dilediğiniz depoya sahip olabilirsiniz.

evden eve depolama
 • Özel Oda Depolama

  Anahtarının sadece sizde bulunduğu dilediğiniz eşyaları değiştirme alanı ile özel oda depolama sistemi ile sadece size ait bir oda.

  özel oda depolama

 • Konteyner Depolama

  Farklı Ölçülerde eşya yoğunluğuna göre ahşap sandıklardır.Kapınızda mühürlenen ve kilitli sandıklardır.Konteyner ölçülerinde fiyat farkı bulunmaktadır.

  konteyner eşya depolama

 • Standart Depolama

  Büyük Antrepolardır.Eşyalar tamamen istiflenir ve etrafı kapatılır.Anahtar depolama personelinde bulunur.

  nakliyat depolama

 •   Hizmet Çeşitleri  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
    MİNİ DEPOLAMA  80 TL + KDV (AYLIK)
    MIDI DEPOLAMA  120 TL + KDV (AYLIK)
    MAKSİ DEPOLAMA  180 TL + KDV (AYLIK)
    ULTRA DEPOLAMA  200 TL + KDV (AYLIK)
    MEGA DEPOLAMA (+1 oda)  230 TL + KDV (AYLIK)
    1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  300 TL + KDV (AYLIK)
    2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  350 TL + KDV (AYLIK)
    3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  400 TL + KDV (AYLIK)
  *Nakliye ücretileri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için Call Center’ı Arayabilirsiniz.0532 487 80 42

   

02

İstanbul Nakliyat

 • ev eşyası depolama
 • depolama fiyatları
 • depolama
 • eşya depolama
Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm anadolu yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Anadolu Yakası Nakliyat

Avrupa Yakası Nakliyat

Avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm avrupa yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Avrupa Yakası Nakliyat