taşınmadan önce yapılması gereken önlemler

Değerli Okuyucularımız ;

Bilindiği gibi taşınmanın en zor basamaklarından bir tanesi de taşınmadan önce ev içerisinde ve dışarıda alınması gereken tedbirler vardır.Bunlardan bahsedeceğiz.

İstanbul nakliyat olarak ev içerisinde alınacak tedbirlerden bir tanesi de beyaz eşyaların taşınmaya hazır vaziyete getirilmesidir.Nasıl diyecek gibisiniz.

1- Bir gün önceden Buzdolabı içerisindeki erzakları tamamen soğutucu mini donduruculara yerleştirip taşınma gününe hazır etmektir.

-Çamaşır makinesini taşınma gününde çalıştırmayın,çünkü içerisindeki suyu tam dökmez ve hortum ve su tankında su kalır buda taşınma esnasında zarar vermesine yol açar.

3-Taşınacağınız yeni evin anahtarlık ve ilk olarak size lazım olacak eşyaları ortalıkta bırakmayınız.eşyaların paketleme esnasında kolilenme ihtimalini düşünürek haraket edin.

4-eğer ki bir site de oturumda bulunuyorsanız mutlaka site yönetiminden taşınma gününü kesinleştiriniz hafta sonu sitelerde taşıma yasak süprizleriyle karşılaşmayınız.

5-Gelecek olan nakliye aracı için binanızın önünde mutlaka bir gün öncesinden park yeri ayarlayınız,gelecek olan kamyon büyük bir araçsa bu gerçekten sokak içerisinde ciddi sorun yaratır.

6-Komşularınıza taşıma bilgisi verin bina içerinde bulunan taşınmaya engel olacak eşyaları almalarını isteyiniz.

Böylelikle taşınmanızı kolaylaştırmış olacaksınız.İstanbul da emin olun taşınmak çok zor.İstanbul nakliyat taşınmalarınızı kolaylaştırmak için her zaman en iyi hizmeti vermektedir.

  

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir