Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT FİYATLARI

Kurumsal şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu şehirler arası nakliyat hizmetleri, ürün modellerinin farklı illere lanse edilmesi için verilmektedir. Pek çok firma, markalarını veya satışa sunduğu eşyaları değişik kitlelere ulaştırmak için bu hizmeti tercih etmektedir. Özellikle de mesleğinden veya özel sebeplerden dolayı ofisini ve evini ülkemizin farklı konumlarına taşımak zorunda kalabilir. İstanbul nakliyat firması, şehirler arası taşımacılık noktasında da üst düzey bir başarıya ulaşmıştır. Firma bünyesinde bulunan tır ve kamyon modelleri, üst düzey teknolojilere sahiptir. Bu nedenle uzun yolculuklar bile güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası nakliyat fiyatları bakımından çeşitli kampanyalar yapan firma, müşterilerine özel teklifler hazırlamaktadır. Türkiye’nin tüm illerine hizmet verilmekte ve talep edilen adreslere hızlı bir şekilde araç tahsis edilmektedir.

Şehirler arası nakliyat fiyatları ve Ürün Güvenliği

Uzun yolculuklar sırasından ürünlerin zarar görme ihtimali bir hayli yüksektir. Özellikle de kasa içerisinde bulunan eşyalar birbirine sürtünebilir ve deformasyona uğrayabilir. Şehirler arası nakliyat fiyatları kadar, güvenli taşımacılığa da önem veren firma, tüm ürün modellerini paketledikten sonra araca yüklemektedir. Ayrıca araca yüklenen paketler sabitlenmekte ve nakliye sırasında hareket etmesi önlenmektedir. Firma bu konuda hassas bir çalışma sergilemektedir. Paketleme işlemlerinde kullanılan ambalajların kalitesi de araştırılmaktadır. Alınan önlemlere ek olarak, ürün modeline uygun bir biçimde tasarlanmış tır ve kamyonetler kullanılmaktadır. Şehirler arası nakliyat fiyatları ise, gidilecek yol mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Parsiyel taşıma hizmetini tercih eden bireylerden talep edilen ücretler ise, oldukça ekonomiktir.

Uzman Teknik Personeller

İndirme, kaldırma veya yükleme gibi işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firma ekipleri, üst düzey bir tecrübeye sahiptir. Tüm ürün modelleri, teknik personeller tarafından kontrol edilmekte ve daha sonra araca yüklenmektedir. Şehirler arası taşımacılık hizmeti için belirlenen şoförlerin fiziki durumları da göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca tüm yolculuk boyunca araç takip sistemleri kullanılmakta ve yükün istenilen adrese ne zaman ulaşacağı noktasında bilgi sahibi olunmaktadır. İstanbul taşımacılık şirketi, Şehirlerarası nakliyat fiyatları ve taşıma güvenliği açısından rakiplerini geride bırakmaktadır. Uzman personelleri sayesinde tüm projenin sıfır risk ile tamamlanması sağlanmakta ve yaşanan sorunlar kısa bir süre içerisinde çözülmektedir.

Hizmet Kalitesi

Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan söz konusu firma, yapılması planlanan tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ürünleriniz İstanbul Taşımacılık firmasının depolarında bekletilmekte ve söz verilen tarihlerde adreslere teslim edilmektedir. Ayrıca düzenli olarak bilgilendirme mesajlarım yollanmakta ve konu hakkında aydınlatılmanız sağlanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ve geri ödeme kolaylıkları sayesinde iş potansiyelini artıran firma, farklı zaman dilimlerinde de farklı çalışmalar sergilemektedir. Talep ettiğiniz ürün modelleri adreslerinizden alınmakta ve depolara götürülmektedir. Ayrıca size özel araç tahsis de edilmektedir. Yük durumuna göre de uygun depolama alanlarına sahip olan kamyonlar, ekonomik yakıt tüketimi özelliğine sahiptir. Bu sayede de şehirlerarası nakliyat fiyatları daha da aşağı çekilmektedir. Sizde firma ile iletişime geçebilir ve hemen araç temin edilmesini sağlayabilirsiniz.

İletişim Faktörü

Disiplin kurallarına uygun bir şekilde yürütülen nakliye projeleri, ürün sahiplerine söz verildiği gibi tamamlanmaktadır. Firmanın müşteri temsilcileri, yükün son durumu, aracın ne zaman hareket edeceği ve benzeri konu başlıkları için bireyler ile iletişime geçmektedir. Ayrıca ekonomik şehirlerarası nakliyat fiyatları ve profesyonel çözüm yöntemleri ile başlatılan çalışmaların her aşaması müşterilere anlatılmaktadır. Sizde kaliteli bir taşımacılık hizmeti almak için İstanbul firmasını tercih edebilir ve ticari faaliyetlerinizde başarıya ulaşabilirsiniz.

6 Yorum

 1. asmin demiş ki:

  merhaba eşyalarım istanbul sarıyerden izmir bornovaya gidecek 3+1 fiyat alabilirmiyim.teşekkürler

  11 Kasım 2018
  Yanıtla
  • nakliyatistanbul demiş ki:

   Merhabalar;
   İstanbul Nakliyat firmamıza adres bilgilerinizi bırakarak ücretsiz expertiz hizmeti alabilirsiniz.
   teşekkürler.

   11 Kasım 2018
   Yanıtla
 2. ahmet oğuz demiş ki:

  kolay gelsin.hatay iskenderunda 1+1 eşya ankara keçiörene gelecek fiyat nedir acaba ??

  11 Kasım 2018
  Yanıtla
  • nakliyatistanbul demiş ki:

   Merhabalar;
   Firmamızı arayarak hatay iskenderun şubemizden fiyat alabilirsiniz.
   teşekkürler.iniz

   11 Kasım 2018
   Yanıtla
 3. harun çolakoğlu demiş ki:

  istanbul ataköyden eşyalar alınacak konyaaltına gidecek expertiz gönderebilirmisiniz.

  11 Kasım 2018
  Yanıtla
  • nakliyatistanbul demiş ki:

   Merhabalar;
   İstanbul Nakliyat firmamıza adres bilgilerinizi bırakarak ücretsiz expertiz hizmeti alabilirsiniz.
   teşekkürler.

   11 Kasım 2018
   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir