Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 • Anasayfa
 • Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eski Evden Eve Nakliyat Fiyatları- Nakliyat Ücretleri İstanbul

  EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

  Taşımacılık sektörünün köklü firmaları arasında yer alan İstanbul nakliyat, ürün modellerinin istenilen konumlardan alınıp, tekrar istenilen konumlara lanse edilmesini sağlamaktadır. Zengin araç çeşitleri ve alanında uzman ekipleri sayesinde de tüm projenin kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları noktasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutulmaktadır. Firma talep edilen adreslere de maksimum 1 iş günü içerisinde teknik destek ekibi yönlendirmektedir. Ayrıca eşya modellerinin güvenliği ön planda tutularak yapılan uygulama metotlarının doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu sayede herhangi bir sorun çıkması engellenmekte ve taşıma işlemleri kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları ve yöntemleri bakımından profesyonelliği yakalayan İstanbul taşımacılık, sektörün beklentisi olan hizmet kalitesine sahiptir. Uzun yıllar bu işi yapan söz konusu kurum, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile de rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir.

  evden eve nakliyat ücretleri

  PAKET EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ

  1.Paket Nakliye Fiyatı400TL (Nakliye Aracı fiyatıdır.3 km sınırı vardır.)

  2.Paket Nakliyat Fiyatı : 800 TL (Eşyaların Taşınması ve nakliye aracı 30 m3 araç 2 personel ambalaj ve paket yoktur.3 km sınırı vardır.)

  3. Paket Nakliyat Fiyatı : 1000 TL (Eşyaların Taşınması nakliye aracı 40 m3 3 Personel Ambalajlama dahildir. 3 Km sınırı vardır.)

  4.Paket Lüx Taşımacılık Anahtar Teslim: 23000 TL  (Bu paketimiz de anahtar teslim taşıma yapılmakta olup  50 m3 3 Araç ve7 kişilik personel dahildir.)

  Vip Nakliyat Fiyatı : 1900 TL ( Nakliyat sigortası nakliye personeli nakliyat aracı anahtar teslim taşımacılık fiyatıdır.)

  evden eve nakliyat fiyat


  Paketleme İşlemleri

  Bir ürün modelinin araca yüklenmesi, araçtan indirilmesi veya taşınması sırasında deformasyona uğramaması için profesyonel bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Özellikle cam ve porselen gibi kırılması ihtimalinin yüksek olduğu eşyalar için de farklı çözüm yöntemleri geliştirilmelidir. İstanbul taşımacılık firması ise, maddi hasarların oluşmasını önlemek için tüm eşyaları titiz bir şekilde paketlemektedir. Bu işlem sırasında da birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan ambalajlar kullanılmaktadır. Taşıma güvenliğini ön planda tutan firma, paketlenen ürünleri de son bir kontrolden geçirdikten sonra araca yüklemektedir. Evden eve nakliyat fiyatları içerisinde, montaj, kurulum ve ambalajlama çalışmaları da dahildir. Bu hizmetler için ayrı bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca üst düzey bir çalışma ile yapılan paketleme metotları, orantısız insan gücünün neden olduğu deformasyon riskini de ortadan kaldırmaktadır.

  Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ve İndirimleri

  Müşteri memnuniyetini sağlamak adına ekonomik bir hizmet sunan İstanbul taşımacılık, istenen evden eve nakliyat fiyatları üzerinden de indirimler yapmaktadır. Genel olarak yüksek maliyetler karşısında zorlanan aile bütçeleri, ödeme noktasında planlanan taksitlendirme seçenekleri sayesinde bir nebzede olsa rahatlamaktadır. Ayrıca her projeye özel yüzde 30’lara varan kampanyalar yapılmaktadır. Şehir içi nakliyat hizmetlerinde kesinlikle sefer sayısına göre ücret talep edilmemektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve evden eve nakliyat fiyatları noktasında detaylı bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

  nakliyat ücretleri

  Güçlü İletişim Desteği

  İstanbul taşımacılık firması, anlık araç taleplerinin hızlı bir şekilde karşılanması ve yaşanan sorunların çözülmesi için 7/24 iletişim desteği sağlamaktadır. Özellikle de müşteri temsilcileri aktif bir şekilde hizmet vermekte ve sahada bulunan araçların istenilen adreslere ulaşmasını sağlamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ucuz Evden eve nakliyat fiyatları ile alma şansı bulabilirsiniz.

  Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmetleri ile İstanbul da bulunan yüksek katlı ev ve işyeri taşımacılığında en kolay ve pratik çözümler sunan istanbul evden eve nakliyat şirketi 25 kata kadar uzanabilen son teknoloji araç üstü kurmalı asansör sistemi ile eşyalarınız güvenli ve hasarsız bir şekilde taranfer edilmesinde büyük etken olmaktadır.Asansörlü Nakliyat fiyatları eşyanın miktarına ve kurulacağı kat mevkine göre ücretlendirilir fakat firmamız bu sorunu tamamen ortadan kaldırarak istanbul nakliyatı tercih eden İstanbul nakliyat müşterilerine %45 indirimli olarak asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir.

  uskudar nakliyat uskudar nakliyat


parça eşya taşımacılığı
02

İstanbul Nakliyat

 • parça eşya taşıma istanbul
 • parça eşya taşıma
 • nakliyat parça eşya
 • parça eşya nakliyat şirketi
Anadolu Yakası Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm anadolu yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Anadolu Yakası Nakliyat

Avrupa Yakası Nakliyat

Avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetlerinde tüm avrupa yakası bölgelerinde nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekteyiz. Avrupa Yakası Nakliyat